Mladí házenkáři na Mikulášském turnaji stříbrní

Zubří 2023okO uplynulém víkendu se naše družstvo mladších žáků zúčastnilo tradičního třídenního turnaje v baště české házené – Zubří. Turnaj se účastnilo osm týmů. Hrálo se spravedlivým systémem každý s každým 2x15 minut. Naše družstvo prohrálo pouze dvakrát hned po příjezdu. Poté jsme se dokázali zmobilizovat a už jsme do konce turnaje neprohráli. Nakonec jsme dokázali vybojovat krásné druhé místo.

Turnaj jsme odehráli s těmito výsledky:
VM – HT Tatran Prešov (SVK) 13:19
VM – HCB Karviná 19:20
VM – Házená Velká Bystřice 35:9
VM – HC Zubří A 16:14
VM – KH Vsetín 27:19
VM – KH Kopřivnice 16:16
VM – HC Zubří B 22:13

Hráli: Chalupa Vojtěch – Fialka Erik, Homola Martin, Chadim Lukáš, Jelínek Martin, Kadlec Adrian, Kalina Tomáš, Karásek Samuel, Peterka Jonáš, Prokeš Matyáš, Smejkal Jakub, Winterling Tobiáš, Živčic Pavol
Trenéři: Kaštan, Kaštanová, Živčic

-živ-

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.