I ve druhém přípravném utkání fotbalisté zvítězili

fotbalDruhé přípravné utkání odehrál velkomeziříčský první tým FC s fotbalisty Písku, které porazil 4:2.

FC Velké Meziříčí – FC Písek 4:2 (3:0)

Střelci: 30. Mezlík, 36. Simr, 39. Smejkal, 89. Demeter – 67. Held M., 72. Pinc

Sestava:

FC VM: Kruba (46. Pokorný) – Kriegsmann, Šimáček (65. Mucha), Mucha (46. Chalupa), Bouček (46. Berka) – Dolejš (55. Dufek), Smejkal (65. Mezlík), Šuta, Mezlík, (46. Puža), Demeter – Simr (55. Zedník)

FC Písek:Vojtíšek – Sedláček (46. Benetka), Hanzlík, Vacovský, Vávra, Mařík (45. Held J.), Pinc (45. Kasík), Voráček, Kulík (60. Pinc), Pecka (46. Held M.), Sigmund (46. Hrachovec)

Ve druhém přípravném utkání se domácí střetli s týmem Písku, pro který to bylo již sedmé přípravné utkání. V prvním poločase bylo k vidění kvalitní utkání, plné bojovnosti, pohybu a nasazení. Druhý poločas již tolik fotbalové krásy nepřinesl, ale i tak odcházeli diváci spokojení.

Jaroslav Mynář

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.