Vít Jiříček vybojoval medaili v přespolním běhu

prespolni behV sobotu 19. října se v Jihlavě konal krajský přebor v přespolním běhu, který byl zároveň závěrečným závodem Běžeckého poháru mládeže Vysočiny. Závodu se zúčastnilo 63 běžců.

V kategorii mladších přípravek byl nejúspěšnější Vít Jiříček, který vybojoval bronzovou medaili mezi chlapci. Mezi děvčaty se nejlépe umístila Adéle Matějíčková na 7. místě. Ve starších přípravkách velmi dobře běžel Lukáš Ambrož a obsadil 4. místo. V kategorii žactva si nejlépe vedly Veronika Švandová a Sára Pavlidu – obě shodně obsadily 4. místo – Veronika v kategorii mladších žákyň a Sára mezi staršími žákyněmi.