Dorost po špatném výkonu odjel z Brna s výpraskem

ball-1930198 19202. liga mladší dorostenci JM – 6. kolo
SKKP Handball Brno - TJ Sokol Velké Meziříčí 39:16 (16:9)

Náš dorost zajížděl k utkání na půdu favorita v plné sestavě. I když značnou část kádru tvořili teprve starší žáci, tak jsme se mohli spolehnout na nezvykle plnou lavičku.
Domácí však pohlížejí na čelo tabulky, a tak nás nečekal vůbec snadný zápas. A to od úvodních minut také potvrdili, kdy se ujali vedení. My s nimi dokázali držet krok jen prvních 10. minut (3:3). Poté nás již domácí začali přehrávat. Trápili jsme se především v zakončení. V poločase jsme ale ztráceli 7 zásahů, což byl ale stále hratelný výsledek.
Bohužel ve druhé půli se nám již nedařilo snad vůbec nic. Navíc se nám zranila i naše střední spojka Kuřátko, který musel z utkání odstoupit. Domácí si z naší brány udělali doslova střelnici a my byli rádi, když jsme uslyšeli závěrečný hvizd.
Na toto utkání musíme rychle zapomenout. V příštím kole se totiž doma střetneme s předposlední Chrudimí, kde musíme bodovat.

7m hody: 0:1/1, vyloučení 2:1, diváků 48
Sled branek: 3:1, 3:3, 6:3, 9:4, 10:7, 13:7, 15:8, 19:10, 21:12, 28:12, 33:13, 37:15, 39:16

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Jakub Mach (5), Aleš Novotný (4), Filip Mička (2), Alex Kuřátko (2/1), Martin Chalupa (2), Radovan Škoda (1), Jakub Strýček, Benjamin Rosa, Štěpán Klapal, Tomáš Rosa, David Slabý, Robin Koudela, trenér: Ladislav Šidlo