Velkomeziříčští hokejisté ve čtvrtfinále vyzvou břeclavské Lvy

5b188a15c6aa19babe65d3c190d6cf88Až nedělní jihomoravské derby mezi Hodonínem a Břeclaví rozhodlo o dvojicích pro play off. HHK Velké Meziříčí si již před posledním kolem zajistili první místo v tabulce po základní části. O tom, že budou naším soupeřem ve čtvrtfinále, břeclavští Lvy rozhodla jejich prohra na hodonínském ledě v poměru 4:2.

Termíny a nasazení týmu pro čtvrtfinále KL:

hokej

 

 

 

 

V POSLEDNÍM KOLE ZÁKLADNÍ ČÁSTI VELKOMEZIŘÍČŠTÍ HOKEJISTÉ PROHRÁLI

Hokej Uherský Ostroh – HHK VM 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly a asistence: 13:51 Klimovič (Benš, Antonovič), 28:02 Zalubil J. (Antonovič, Klimovič), 42:09 Rauš (Galuška L., Flora Pavel).
Sestava Hokej Uherský Ostroh:
Šurý (Lekeš) – Nevídal, Žabčík, Beneš, Rauš, Kučera – Veselý, Antonovič, Kolář, Mika, Klimovič, Zalubil L., Stránský, Zalubil J., Flora Petr, Galuška L., Juračka, Galuška V., Flora Pavel.
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Slavíček (Juda J.) – Vlašín M., Vlašín P., Báňa, Ambrož, Burian V., Slabý, Salát – Barák, Rozmarín, Střecha T. – Paták, Střecha F., Maštera – Pejchal, Matov, Sobotka – Burian M.
hokej2Rozhodčí: Brzobohatý, Slavka - Olšar, Smetková.
Vyloučení: 7:4, využití: 0:0, v oslabení: 1:0
Střely na branku: 26:29 (8:7, 10:10, 8:12)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Šurý (UOH) - 100,00 % - 29 zákroků – 60 min.
Slavíček (HHK) - 88,46 % - 23 zákroků – 60 min.
Diváci: 369

V posledním kole základní části Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína zajížděli velkomeziříčští do Uherského Ostrohu. Utkání již nemohlo nic změnit na postavení týmů v tabulce. Zraky fanoušků tak dnes směřovaly především do Hodonína, kde se v jihomoravském derby rozhodovalo o pořadí na čtvrté až osmé příčce. Hodonín porazil Břeclav 4:2 a právě břeclavští lvi budou naším soupeřem ve čtvrtfinále!

Ostatní výsledky dvacátého šestého kola: HC Brumov-Bylnice – HC Uničov 8:5, Dynamiters Blansko HK – HC Spartak Uherský Brod 5:4PP, SKMB Boskovice – HC Uherské Hradiště 10:6, HC Štika Rosice – HC Spartak Velká Bíteš 4:1, HK Kroměříž – TJ Sokol Březina 6:2, SHKM Hodonín – HC Lvi Břeclav 4:2.

HHK VM

ČTVRTFINÁLE -_BŘECLAV

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS Velmez řidič_ banner dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.