Starší dorostenky vezou cenné body z Turnova

St.dky Turnov_29.2.2020TJ Turnov - TJ Sokol Velké Meziříčí 23:25 (9:12)

Ke druhému jarnímu utkání jsme cestovali s poměrně úzkým kádrem, když citelně chyběly zraněná spojka Tereza Odehnalová a křídelnice Natka Koudelová.
Vstup do utkání jsme měli i přes brzký ranní odjezd a poměrně dlouhé cestování velice zdařilý. Dostávali jsme se dobrými kombinacemi až na brankoviště a po faulech měli možnost tří po sobě jdoucích trestných sedmimetrových hodů. Díky jejich proměnění i díky smůle domácích střelkyň, které nastřelovaly pouze tyčky brankové konstrukce, jsme si tak drželi náskok. Postupem času houževnatý soupeř zpřesnil hru a nebýt řady velmi dobrých zákroků naší gólmanky Anety Trojanové, skóre by se vyvíjelo ve prospěch domácího týmu. Udržovali jsme díky střídání tempo hry a od 17. minuty jsme již byli viditelně lepším kolektivem. Nebýt zbrklostí a zbytečných vyloučení v závěru první třicetiminutovky, poločasový náskok mohl být výraznější. Po změně stran domácí hráčky efektivně využily přesilovku, herně se zvedly, když z naší strany přišla řada nepřesností a neproměňování šancí. Postupem času jsme tak začali ztrácet půdu pod nohama. I přes oddechový čas a změny v sestavě se měnil i brankový poměr ve prospěch turnovských. Najednou jsme doháněli dvoubrankové manko. Díky střeleckým dispozicím naší mladé ostrostřelkyně Karolíny Slámové, bojovnice Lenky Pacalové a přesným zásahům křídel, jsme se drželi v těsné blízkosti za soupeřkami. Až změnou obranného systému v čele s Natálií Puffer jsme rivalky nutili k chybám, nepřesnostem a dostávali se tak do brejkových akcí. V nich vynikala Markéta Pospíšilová, která předvedla perfektní individuální akce, a v závěru zvýraznila magické datum a naše zasloužilé kolektivní vítězství.

První březnovou sobotu přivítáme hráčky z města perníku – DHK Pardubice, kterým jsme ve velmi dobře rozehraném podzimním utkání nakonec podlehli tříbrankovým rozdílem. Takže máme, co napravovat...

7 - m hody 6/3 : 6/6, vyloučení 3:5.
Sled branek: 0:2, 1:3, 4:4, 4:8, 6:8, 7:9, 7:11, 8:12, 11:13, 14:13, 15:14, 16:15, 18:17, 19:19, 20:19, 20:22, 21:22, 21:24, 23:24.

Hrály: Trojanová Aneta, Homolová Eliška – Pospíšilová Markéta (11/4), Slámová Karolína (6), Pacalová Lenka (3/2), Kuřátková Klára (2), Šmídová Tereza (2), Borkovcová Tereza (1), Puffer Natálie, Dusilová Valérie, Horká Vendula, Houdková Valerie.
Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, Andrea Kuřátková, Jarmila Šabacká.

http://www.zeny.chf.cz/?cmpid=1407&cmppartid=3190

Pozvánka do sportovní haly „za Světlou":
sobota 7. března
13.00 hodin II. liga starší dorostenky DHK Pardubice
13.00 hodin II. liga ženy TJ Lesana Zubří (utkání se přesouvá na 2. května ve 13 hodin)
15.00 hodin II. liga mladší dorostenci HK Ivančice
17.00 hodin II. liga muži HK Ivančice
Sobota 14. března
15.00 hodin II. liga mladší dorostenci TJ Slavia Uherské Hradiště
17.00 hodin II. liga muži Sokol Újezd u Brna

http://www.hazenavm.cz/

Vincenc Záviška

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Podlahy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.