Junioři HHK prohráli s jindřichohradeckým Vajgarem

vajgar ilustra01. 03. 2020 – neděle - junioři
HHK VM – Vajgar Jindřichův Hradec 4:7 (2:2, 2:2, 0:3)

Góly a asistence: 03:30 Burian M. (Švejda, Karásek), 15:10 Burian M. (Karásek), 25:14 Úlovec (Kameník), Šandera – 00:45 Štrajt (Kupka, Brázda), 07:13 Štrajt (Kupka, Glejtek), 26:03 Brázda (Štrajt, Kupka), 36:20 Glejtek (Březina), 40:40 Kupka, 44:43 Fiala (Březina), 47:17 Fiala.
Svoboda (Pestr) - Báňa, Kardoš, Kameník, Pacalová, Daňhel - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Úlovec, Šandera, Zacha, Havliš, Kuřátko.
Sestava Vajgar Jindřichův Hradec:
Pachmann – Kocar, Cerhán, Dúška, Novák – Kupka, Brázda, Březina, Štrajt, Glejtek, Kalaj, Fiala.
Rozhodčí: Kašpar – Šťastná, Jeletz.
Vyloučení 3:5, využití: 0:2 v oslabení: 0:1
Střely na branku: 46:57 (20:13, 15:19, 16:25)
Diváci: 66

juniorHodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: poslední dvě utkání se nám doma nepovedly. Venku bodujeme, šance proměňujeme a daří se nám více než doma. Chtěli jsme odčinit dvě domácí prohry, Dvě třetiny byl zápas vyrovnaný, ve třetí třetině jsme měli přesilovku, chtěli jsme dát branku, ale soupeř využil naši chybu a skóroval. Paradoxně jsme ještě při naší přesilovce dostali ještě další branku. Ve třetí třetině jsme si vytvořili dostatek šancí, chtěli jsme utkání ještě dotáhnout na remízu, ale i samostatné nájezdy nám soupeřův gólman vychytal. Celý tým bojoval až do konce utkání, ale lepší produktivita soupeře nás stála body. Poslední domácí utkání hrajeme doma s Chotěboří a věřím, že se rozloučíme s našimi fanoušky výhrou.

ŽÁCI HHK O VÍKENDU HRÁLI S HAVLÍČKOVÝM BRODEM

29. 02. 2020 – sobota – starší žáci
HHK VM – BK Havlíčkův Brod 9:3 (1:3, 0:1, 1:5)

st. žáciGóly a asistence HHK: 04:33 Jurný, 12:50 Hammer (Němec), 17:25 Bíbr (Hammer), 20:53 Vrzal, 30:36 Bíbr (Jurný), 35:30 Jurný, 45:05 Bíbr (Karmazín), 46:11 Němec (Vrzal), 48:37 Jašek (Bíbr),
Mašek – Karásek, Vejmola, Hammer, Krejčí, Bíbr, Katolický M., Němec, Jurný, Havlásek, Čamek.
Rozhodčí: Karásek - Kameník, Strádal,
Vyloučení: 22:24, využití: 1:0, v oslabení: 1:1
Diváci: 29

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: k zápasu s Havlíčkovým Brodem jsme po dlouhé době nastoupili v kompletní sestavě a od začátku jsme jej měli pod kontrolou. Bohužel, naše převaha a šance se nám nepodařila zúročit více jak třemi trefami v každé třetině, zato soupeř vytěžil z minima maximum a naše chyby potrestal třemi góly. Projevilo se tréninkové manko, kvůli marodce, ale věřím, že to rychle doženeme a vrátíme se do optimální pohody. Každopádně kluci odvedli momentálně maximální možný výkon

29. 02. 2020 – sobota - mladší žáci
HHK VM – BK Havlíčkův Brod 3:6 (0:1, 0:7, 0:3)

ml. žáciGóly a asistence HHK: 13:59 Katolický Š. (Černá), 31:43 Katolický Š. (Nesvadba), 54:52 Katolický Š. (Černá),
Antalík (Brož) – Černá, Zeman, Caha, Rašovský, Nesvadba, Pavelka, Katolický Š., Pavlidis, Karmazín, Čížek,
Rozhodčí: Karásek, Kameník
Vyloučení: 8:8, využití: 0:0, v oslabení: 0:2
Diváci: 38
Využití: 0:3 v oslabení: 0:0
Diváci: 50

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: utkání s Havlíčkovým Brodem se nevyvíjelo z naší strany dobře po celých 60 minut. Všude jsme byli o krok pozadu, dělali zbytečné chyby a soupeř nás trestal. Nemohli jsme se do zápasu dostat a to rozhodlo i o výsledku utkání. Posledních 10 minut jsme se dotáhli na dostřel soupeři a nadechovali jsme se k závěrečnému tlaku, ale přišla nedůslednost před naším brankovištěm a soupeř opět trestal. Soupeř vyhrál zaslouženě.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 07. 03. 2020 HHK VM 5 třída – HC Spartak Velká Bíteš, začátek utkání v 9:30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 07. 03. 2020 HHK VM junioři – HC Chotěboř, začátek utkání v 11:30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)