Muži na Hané dostali lekci

Muzi foto_sezona_2020_2021Náš tým, který se vezl na vítězné vlně, zajížděl na palubovku Kostelce na Hané. I když jsme si před utkáním řekli, že nás nečeká lehké utkání, tak mnozí hráči i přesto k utkání přistoupili naprosto vlažně a bez chuti bojovat.

Tento přístup se projevoval hned od prvních minut, kdy jsme nedůrazem na obraně dávali soupeři spoustu prostoru. Avšak v útoku se nám zpočátku dařilo, a tak byl úvod utkání vyrovnaný (11. minuta 8:7). S přibývajícím časem se nám soupeř začal brankově vzdalovat. Se stavem jsme se snažili rychle něco udělat. Bohužel naše zbrklé a nepřipravené akce gólem nekončily. Navíc jsme se od 17. minuty museli obejít bez Martina Janíčka, který kvůli zranění musel z utkání odstoupit. Náš výkon na obraně byl nadále špatný a hráči Kostelce si z naší brány dělali doslova střelnici. Do 23. minuty tak odskočili na 20:12. V závěru poločasu se nám sice podařilo manko mírně stáhnout, ale i přesto jsme do šaten odcházeli za velice nepříznivého stavu 23:17.

I přes důraznou domluvu v šatně se náš výkon ve druhé půli příliš nezměnil. Na obraně jsme byli pomalí, nedůrazní, a tak téměř všechny akce soupeře končily v naší síti. Navíc když se k tomu v útoku přidalo několik neproměněných tutovek, tak se nemůžeme divit, že utkání skončilo propastným rozdílem 41:30. Hlavně počet obdržených branek na naší straně je opravdu alarmující.

Do příštího kola se z tohoto výsledku musíme oklepat a napravit si reputaci na domácí palubovce proti Maloměřicím „B". Navíc o 4 dny později se ve středu 14. 10. střetneme v rámci ČESKÉHO POHÁRU i s extraligovým A týmem Maloměřic.

Online zápis z utkání a tabulka ZDE
7m hody: 5/5:2/2, vyloučení 4:3.
Sled branek: 1:3, 4:4, 8:7, 12:10, 17:11, 20:12, 22:17, 27:18, 30:19, 34:21, 37:24, 38:27, 41:31
Sestava a branky: Ondřej Poul, František Kratochvíl – Jiří Kaštan, Vojtěch Svoboda (5), Pavel Strašák (10/2), Vítězslav Večeřa (5), Filip Svoboda (3), Martin Janíček (2), Jan Lečbych (1), Miloš Necid (1), Petr Kavka (2), Alex Kuřátko (1), Tomáš Pažourek, Dominik Buchta, trenér Ladislav Šidlo, odpovědný vedoucí Petr Kácal