Pavlidu a Neufuss vyhráli v Otrokovicích

tomáš IIZa dodržení přísných hygienických opatřeních proběhl v úterý 16. února halový atletický mítink v Otrokovicích, který jako jeden z mála obdržel výjimku ze zákazu pořádání hromadných akcí. Tento závod byl určen především pro mladé závodníky dorosteneckého a juniorského věku. Možnost zde startovat dostala i trojice meziříčských atletů, kteří se představili ve skoku vysokém a dálce.

Ve výšce se nejlépe vedlo Tomáši Neufussovi, který dle předpokladů ovládl soutěž dorostenců výkonem 194 cm. Mezi dorostenkami byla 8. Vendula Švihálková výkonem 148 cm a Sára Pavlidu 9. za 143 cm.
V dálkařském sektoru si zklamání z výšky vynahradila Sára Pavlidu, když v napínavé soutěži dorostenek zvítězila v novém osobním rekordu 550 cm. Vendula Švihálková obsadila 11. místo. Mezi dorostenci obsadil Tomáš Neufuss 4. místo za výkon 596 cm.

Z výsledků

Výška dorostenci

1. Tomáš Neufuss 194 cm

Výška dorostenky

8. Vendula Švihálková 148 cm

9. Sára Pavlidu 143 cm

Dálka dorostenci

4. Tomáš Neufuss 596 cm

Dálka dorostenky

1. Sára Pavlidu 550 cm osobní rekord

11. Vendula Švihálková 459 cm.

VELME

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Redaktor_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.