Sára Strnadová získala první stupně vítězů v Evropském poháru

IMG-20210301-WA0008Poprvé v kariéře Sára Strnadová vystoupala na stupně vítězů Evropského poháru. Snowboardcrossařka SKI KLUBU Velké Meziříčí si v rakouském Reiteralmu dojela pro bronzovou medaili. O den později ve druhém závodě ve stejném dějišti přidala ještě umístění v TOP 10.

Stupňům vítězů byla Strnadová velmi blízko už v polovině února na podniku Evropského poháru ve Valmalencu, v italském středisku na ni však zbylo nepopulární čtvrté místo. I tak se ovšem jednalo o její dosavadní kariérní maximum. To osmnáctiletá závodnice nyní dokázala znovu posunout.

IMG-20210301-WA0010Na další zastávce druhého nejlepšího seriálu snowboardcrossařů v rakouském Reiteralmu si Strnadová v sobotu 27. února po vítězství v kvalifikaci dojela v hlavním závodě pro bronz, když ve velkém finále nestačila pouze na vítěznou Margaux Herpinovou z Francie a druhou Maevu Estevez z Andory. V neděli 28. února si pak Sára po třetí příčce v kvalifikaci dojela v hlavním závodě pro desáté místo.

Ivo Doležal

IMG-20210301-WA0009

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.