Atleti se úspěšně zúčastnili Ligy Vysočiny

přípravka5V neděli 5. září se v Třebíči konal další závod Ligy Vysočiny přípravek. Závodu se zúčastnilo 96 dětí z šesti oddílů. Na závodníky čekal čtyřboj (běh na 50 metrů, dálka z místa, hod raketkou a překážková dráha). Na závěr si mladí sportovci zaběhli štafetu 4 x 100 metrů.
Kategorii starších hochů vyhrál Kryštof Jiříček, starší dívky Karolína Blaťáková. Na 2. místě se umístila Magdaléna Krejčí z ml. děvčat a na 3. místě Lenka Dobrovolná z děvčat starších. Karolíně Kozlové utekly stupně vítězů o 0,5 bodu a Nikol Šiljegové o 1 bod, děvčata tak odjela se 4. a 5. místem.

Do první desítky v celkovém umístění víceboje se ještě dostali:
Starší hoši 8. místo Janoušek Jakub, 9. místo Kryštof Koten a 10. místo Tesař Adam
Mladší hoši: 8. místo Jakub Krejčí a 9. místo Jaroslav Caha
Mladší děvčata: 8. místo Sára Urbánková a 10.místo Elen Badalíková
V dílčích disciplínách se naši svěřenci na medailové pozice podívali celkem 14 krát.
Ve štafetách si starší hoši doběhli pro 3. místo ve složení (Janoušek, Jiříček, Koten, Šula), starší děvčata pro 3. místo ve složení (Blaťáková, Dobrovolná, Fňukalová, Komínková), mladší hoši pro 2. místo (Bradáč, Caha Jaroslav, Caha Jan, Krejčí) a mladší děvčata pro 1. místo (Kubišová, Badalíková, Kozlová, Krejčí) a 1. místo (Badalíková, Kozlová, Krejčí, Sedmidubská)

Z umístění v TOP 10

25

 

 

 

 

 

Dana Cahová Harvey

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.