Starší dorostenky již bodovaly naplno

st.dky _DSC_2950Sobota 18. září
2. liga starších dorostenek
TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Slavoj Žirovnice 24:17 (11:11)

Naše hráčky vstoupily do souboje s chutí a elánem. Aktivní obranou se dařilo získávat míče a podnikat rychlé brejky do soupeřovy otevřené obrany. Postupem času jsme prostřídali, ztratili důraz v obranné hře, trápili se v útoku. Žirovnické se začaly více prosazovat až na brankoviště. Jejich souhra s pivotem končila v řadě případů trestným sedmimetrovým hodem a mnohdy naším následným vyloučením. To nám způsobovalo nemalé problémy s organizací hry, v závěru prvním půle jsme již dotahovali nejtěsnější náskok soupeře. Poločasová trenérská domluva na rozdíl od minulého utkání měla pozitivní dopad na náš herní projev. Hned v úvodu do druhého dějství jsme vyšší střeleckou aktivitou soupeřkám brankově odskočili a tento náskok zejména díky úporné a houževnaté obraně si již nenechali vzít. Celkový obraz hry nebyl příliš pohledný, byl plný osobních soubojů. Oba týmy vyprodukovaly řadu technických chyb, ztrát a předháněly se v neproměňování šancí.

V dalším kole se opětovně představíme na domácím hřišti, kde přivítáme v tradičním sobotním čase hráčky pražského Sokola Vršovice.

7 - m hody 4/1 : 10/8, vyloučení 6:2.
Sled branek: 1:0, 2:1, 3:1, 4:3, 5:3, 6:6, 8:6, 8:8, 9:10, 11:10, 13:11, 15:12, 18:12, 19:14, 21:15, 21:17.
Hrály: Homolová Eliška, Fadrná Nikola – Slámová Karolína (7/1), Borkovcová Tereza (4), Rosická Bára (3), Kusslová Nikola (2), Puffer Natálie (2), Pospíšilová Magda (1), Vavroušková Dorota (1), Koudelová Natálie (1), Trojanová Aneta (1), Bibrová Tina (1), Sýkorová Agáta (1), Kuřátková Klára. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška.

Mladší dorostenky doma suverénně
Sobota 18. září
2. liga mladších dorostenek

Ml.dky-IMG 20210918_100447TJ Sokol Velké Meziříčí – Tatran Bohunice 38:20 (18:9)
Poprvé v letošním soutěžním ročníku jsme se představili na domácím hřišti. Náš opětovně neúplný tým byl od prvních minut výrazně lepší, což bylo patrné na světelné tabuli již po odehrání prvních třiceti minut. Na našich hráčkách byla vidět chuť hrát. Dobrá obrana a rychlý přechod do útoku byly naše největší zbraně. Naopak chyby a časté ztráty v postupném útoku musíme začít odstraňovat a více se zaměřit na kombinační souhru. Střelecky se blýskla Lenka Holíková, jež nastoupila i přes zdravotní hendikep.

Týdenní herní pauzu doufejme, že vyplníme společnými tréninky!

7 - m hody 6/1 : 2/0, vyloučení 0:1.
Sled branek: 3:0, 3:2, 6:2, 7:4, 9:13, 11:6, 12:7, 14:8, 17:9, 25:12, 27:14, 32:15, 33:17, 36:17, 36:20.

Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (11), Bibrová Tina (6), Rosická Bára (5), Vostalová Eva (5), Palasová Kateřina (4), Sýkorová Agáta (3), Chlubnová Lucie (2), Lázničková Laura (2). Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, Holík Miloš.