Dorostenci si přivezli z Pelhřimova bod po prohře na samostatné nájezdy

935264c8bc6e782f1bbbbe3362e8c915Sobota – 18. 09. 2021
HC LM Pelhřimov – HHK Velké Meziříčí 6:5SN (2:2, 3:2, 0:1 - 1:0)

Góly a asistence: 00:58 Mojžíš (Pospíšil, Kafka), 04:23 Kafka (Mojžíš), 21:17 Kafka (Pospíšil), 21:59 Martínek, 32:41 Pospíšil (Buzek), 60:00 Hásek (SN) – 13:05 Vejmola (Bíbr), 17:17 Jurný, 22:46 Jurný (Vrzal), 23:56 Jurný (Vejmola), 45:04 Jurný (Vrzal)
Sestava: HC LM Pelhřimov:
Rečan – Hásek, Soukup, Pauk, Kouba, Růžička – Buzek, Kafka, Pospíšil, Martínek, Kolda, Mojžíš, Dlouhý, Hlava, Vondruška.
Sestava: HHK Velké Meziříčí:
Mašek – Karásek, Havlásek, Jurný, Rousek, Vejmola, Čamek – Strnad, Staiger, Karmazín - Pokorný, Vrzal, Katolický - Bíbr.
Rozhodčí: Brýdl - Souček, Odvářka.
Vyloučení: 7:3, využití: 0:1 v oslabení: 1:0, diváci: 30
Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: první mistrovské utkání dorostu pro nás bylo z kategorie nevydařených, na začátku první i druhé třetiny jsme udělali laciné chyby po kterých jsme smolně inkasovali. Vyrovnání nás stálo spoustu sil, které nám potom chyběly v koncovce zápasu. V nájezdech rozhodli domácí díky jedinému šťastnému gólu.

MLADŠÍ ŽÁCI V SOBOTU PROHRÁLI V BOSKOVICÍCH

Sobota – 18. 09. 2021
SKMB Boskovice – HHK Velké Meziříčí 4:3 (3:0, 1:3, 0:0)
Góly a asistence HHK: 23:18 Karásková (Bednář), 34:25 Martinec (Černý), 35:17 Karásková
Sestava SKMB Boskovice:
Jedlička – Ducháček J., Kráčalík, Boleloucká, Moudrý, Vokál – Kolařík, Ducháček T., Šustr, Krajči, Kučerka, Blaha, Mouka.
Rozhodčí: Formánek, Ošlejšek.
Vyloučení: 2:2, využití: 0:0, v oslabení: 0:0, diváci: 40
Hodnocení utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: soupeř měl kvalitu jak po herní tak bruslařské stránce. Celou první třetinu jsme byli pod tlakem domácích, kteří dokázali využít naše chyby v obraně. V druhé třetině jsme srovnali krok a snížili náskok domácích. Ve třetí třetině se bojovalo o každý kousek ledu a tím vznikali gólové šance na obou stranách. V závěrečné hře bez brankáře jsme si vytvořili několik příležitostí, ale na srovnání jsme už nedosáhli.

MLADŠÍ ŽÁCI PORAZILI KONKURENČNÍ TÝM BOSKOVIC

Neděle – 19. 09. 2021
HHK Velké Meziříčí – HC Boskovice 9:1 (1:1, 4:0, 4:0)
Góly a asistence HHK: 02:27 Černý (Večeřa), 23:10 Bednář (Karásková), 29:46 Pelikán (Balga), 35:19 Černý (Caha), 35:50 Karásková (Martinec), 46:23 Kříž (Valík), 47:52 Večeřa, 52:48 Martinec (Valík), 58:37 Černý (Caha).
Sestava HHK Velké Meziříčí: Chylík – Caha, Tesař, Antalíková, Vrábel – Večeřa, Valík, Karásková, Bednář, Balga, Černý, Martinec, Pelikán, Kříž.
Sestava HC Boskovice: Hlaváček – Korčák, Přichystal, Veselý – Sušil, Mikeš, Ryšavá, Drábek, Čepelák, Ondrušek, Sklenář
Rozhodčí: Nesvadba, Strádal.
Vyloučení: 4:6, využití: 2:1, v oslabení: 0:0, diváci: 25
Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: nedělní utkání vyznělo jasně v náš prospěch. Po celou dobu utkání jsme kontrolovali naši hru a gólově se v utkání prosadili. Naše vítězství bylo zasloužené.