První venkovní utkání body nepřineslo

dorostenci-uzka1. liga mladší dorost – Morava, 2. kolo
Sokol Telnice – TJ Sokol Žďár nad Sázavou 40:28 (19:13)

Ve druhém kole soutěže na sebe narazily dva týmy, kteří v předchozích zápasech prohrály rozdílem třídy. A před zápasem se čekalo, že by se mohla hrát vyrovnaná partie, ale hned začátek zápasu rozhodl o jasném vítězství domácích.

Domácí hráči vstoupili do utkání lépe. Dařilo se jim překonávat naši obranu a bránit naše útočné snahy. Na druhé straně naši dorostenci se nemohli dostat do správné herní pohody. Od toho se pak odvíjeli kombinace, které se nedařilo správně a včas zahrát. Různé obranné systémy se nedařilo hrát, podle natrénovaných šablon. I laické oko diváku vidělo, že naši borci hrají v křeči, která se nedařila překonat.
Kluci zápas nepoložili a měli snahu stále hrát a útočit. Bohužel to nestačilo, a proto byl výsledek tak jednoznačný. Možná že i hráče příliš svazovala možnost, že by mohli u soupeře uspět a když se od začátku utkání nevyvíjelo dobře nedokázali se s tím vyrovnat.
V příštím kole přivítáme lídra tabulky tým Sokol Ostrava.

7m hody 2/4 : 1/1, vyloučení 2:3
Průběh utkání ZDE
Sestava a branky: Tomáš Kučera, Tomáš Novotný – Adam Melichar (7), Robin Koudela (6), Martin Kakač (5), Štěpán Čermák (5), Vojtěch Bradáč (1), Benjamin Rosa (1/1), Jaroslav Pavlíček (1), Jakub Uchytil (1), Denis Vik (1), Michal Urbanec, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Dana Koudelová

Ladislav Šidlo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.