Dorostenci prohráli se žďárskými Plameny

935264c8bc6e782f1bbbbe3362e8c915 copyÚterý – 28. 9. 2021
HHK Velké Meziříčí – SKLH Žďár n. S. 3:7 (0:3, 2:2, 1:2)

Góly a asistence HHK: 38:03 Karmazín (Jurný), 39:33 Strnad (Jurný), 53:46 Pokorný (Jurný, Karásek).
Mašek – Karásek, Havlásek, Jurný, Rousek, Vejmola – Strnad, Staiger, Svoboda, Karmazín, Pokorný, Vrzal, Katolický M., Bíbr.
Sestava SKLH Žďár n. S.:
Křivský – Beran, Slavíček, Dvořák, Pražák, Matýsek, Procházka – Doležal, Teml, Chromý, Vacek, Hejda, Bambula, Kozlík, Petržílek, Zoubek.
Rozhodčí: Mareček J. – Mareček T., Volák.
Vyloučení: 7:6, využití: 2:1, v oslabení: 0:0
Diváci: 20

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: soupeř nás dnes předčil ve všech hokejových činnostech. Byl pohyblivější, rychlejší a trestal naše někdy až školácké chyby, které nás neustále sráží dolů. Na některých hráčích je vidět přílišné tréninkové manko a z toho plynoucí nejistota a nervozita, na čemž potřebujeme zapracovat.

MLADŠÍ ŽÁCI VYSOKO PROHRÁLI S JIHLAVSKOU DUKLOU

80db95c72611abe016b186a60f485f93Úterý – 28. 9. 2021
HHK Velké Meziříčí – HC Dukla Jihlava „B" 3:11 (0:4, 2:7, 1:0)
Góly a asistence: 23:16 Valík, 33:01 Martinec, 47:18 Večeřa (Valík)
Sestava HHK Velké Meziříčí: Chylík - Vrábel, Večeřa, Martinec, Bednář, Antalíková, Karásková, Černý, Valík, Tesař, Balga, Kopřiva, Kříž.

Sestava Dukla Jihlava: Zvěřina - Heřmánek, Matula, Novák, Šimek, Anděl, Fink, Matějka, Bouda, Fink, Pospíchal, Matoušek
Rozhodčí: Strádal, Karásek
Vyloučení: 12:12, využití: 1:1, oslabení: 0:1
Diváci: 50

Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem IVO DOSTÁLEM: Dukla předváděla rychlý a důrazný hokej v první třetině a rozhodla utkání už po dvaceti minutách hry. Náš tým se do utkání nedostal a Dukla pokračovala ve své hře a navyšovala skóre ve svůj prospěch. Do závěrečné třetiny jsme nastoupili s tím, uhrát co nejlepší výsledek, což se nám podařilo. Hra se zlepšila a vytvořili jsme si pár brankových příležitostí na úpravu konečného výsledku.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 2. 10. 2021 HHK VM mladší žáci – BK Zubři Bystřice n. P., začátek zápasu
v 09:30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 2. 10. 2021 HHK VM 5 třída – HC Světlá nad Sázavou, začátek zápasu
v 12:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Neděle 3. 10. 2021 HHK VM turnaj 4 tříd, pořadatelem je HHK Velké Meziříčí, začátek
turnaje v 10:45 hod.
Neděle 3. 10. 2021 SK HS Třebíč - HHK VM dorost, začátek zápasu v 18:15 hod.