Pochvala pro celý tým je rozhodně na místě

15.11.2021ST Velké Meziříčí – TJ CHS Chotěboř 4 : 10

Body: Šoukal Slavomír 2/1, Klíma Petr 1/2, Kampas Jan 0/3, Řikovský Aleš 0/3
Čtyřhra: Klíma, Řikovský
ST Velké Meziříčí – HB Ostrov Havlíčkův Brod E 10 : 8
Body: Holub Štěpán 3/1, Šoukal Slavomír 3/1, Řikovský Aleš 1/3, Klíma Petr 1/3
Čtyřhry: Klíma, Řikovský
Šoukal, Holub
ST Velké Meziříčí B – TJ Třebenice 10 : 4
Body: Holub Štěpán 3/0, Holík Vratislav 3/0, Bednář Ivan 3/0, WO 0/4
Čtyřhra: Holík, Holub
ST Velké Meziříčí B – TJ Sokol Jemnice B 10 : 5
Body: Holík Vratislav 4/0, Bednář Ivan 3/0, Buk Martin 2/1, WO 0/4
Čtyřhra: Holík, Buk
ST Velké Meziříčí C – Orel Bystřice nad Pernštejnem 9 : 9
Body: Holík Vratislav 3/1, Bednář Ivan 3/1, Buk Martin 2/2, Kořínek Stanislav 0/1, Buk Radek 0/3
Čtyřhra: Holík, Bednář
SK Vídeň – ST Velké Meziříčí C 13 : 5
Body: Buk Radek 3/1, Holík Vratislav 1/3, Suchánek Petr 0/4, Motáček Tomáš 0/4
Čtyřhra: Holík, Buk R.
ST Velké Meziříčí D – SK Škrdlovice B 9 : 9
Body: Dvořák František 2/2, Blažek Filip 2/2, Bradáč Petr 2/2, Suchánek Petr 1/3
Čtyřhry: Suchánek, Blažek
Dvořák, Bradáč
ST Velké Meziříčí E – SK Vídeň B 1 : 17
Body: Smejkal Radim 1/3, Řezníček Adam 0/4, Zahradníček Jakub 0/4, Jan Jakub 0/4
Áčko v dopoledním střetnutí nestačilo na soupeře z Chotěboře. Hosté potvrdili skvělou formu a nedali našim hráčům žádnou šanci k vítězství. Body z dvojher uhrála pouze dvojice Šoukal a Klíma. Čtyřhru skvěle zvládla dvojička Klíma a Řikovský. To bylo bohužel vše, co náš tým uhrál. Chotěboř potvrdila postavení v tabulce, kde vede společně s Pelhřimovem divizi a v utkání jasně dominovala. Odpolední duel proti Ostrovu HB už byl úplně o něčem jiném. Velkou změnu jsme udělali ve čtyřhrách, kde kombinace hráčů byla jiná jako doposud. Klíma místo s Šoukalem nastoupil s Řikovským a skvěle tato staronová čtyřhra zafungovala. Po druhé zmiňovaná dvojice vyhrála. Navíc i další záměna ve zbylé čtyřhře vyšla na výbornou, kde Šoukal s Holubem senzačně zvítězili. Tento odvážný krok se nám nakonec vyplatil a díky této změně jsme dokázali porazit, tak kvalitní tým jako je bezesporu Ostrov HB. Od samotného začátku jsme vedli, dařilo se nám navíc vyhrávat dvojhry. Do stavu 7 : 3 pro nás bylo vše v pořádku. Poté hosté ukázali svoji kvalitu, čtyřmi výhrami po sobě srovnali stav na 7 : 7. V ten moment bylo vše otevřené, zvítězit mohl kdokoliv. V posledních dvojhrách naše jednička týmu nastoupila proti jedničce hostů. Tento zápas skvěle zvládl Šoukal a porazil třetiligového hráče hostů. Poté HB ihned srovnal na 8 : 8. Zbývaly odehrát poslední dvě dvojhry. Infarktový závěr utkání, při skvělém fandění našich fanoušků, zvládla dvojice Holub a Klíma, oba vyhráli v nervy drásajících koncích setů 3 : 1. Především velkou pochvalu si zaslouží náš mladík Holub, který v utkání vystřídal nemocného Kampase a přispěl krásnými třemi body k této skvělé výhře 10 : 8. Po shrnutí celého utkání, všichni hráči dokázali bodovat, především vyhrané důležité obě čtyřhry pečetily toto vítězství. Náš rezervní tým měl problémy se sestavou. Velká marodka se podepsala, že kluci obě utkání hráli opět ve třech. Nicméně koncentrovaný výkon, forma hráčů Holíka a Bednáře, doplněná ráno Holubem a odpoledne Bukem způsobil dvě výhry v řadě. V prvním utkání to odnesl soupeř z Třebenic a v druhém to schytal soupeř z Jemnice. Tento tým už hrál poněkolikáté ve třech a to úspěšně. Pochvala pro celý tým je rozhodně na místě. Kapitán týmu Holík odvádí skvělou práci. Na okresní úrovni céčko přivítalo první Bystřici. Utkání nakonec skončilo nerozhodně. Body pro nás uhrála trojice Holík, Bednář a Buk M. V dalším střetnutí céčko nestačilo na Vídeň. V tomto utkání nejlépe hrál Buk Radek. V okresní třídě pět si to rozdalo déčko proti Škrdlovicím o první místo v tabulce. V tomto duelu se oba týmy rozešly nerozhodně. Naši nejmladší také odehráli svůj mistrák. Bohužel však kluci nestačili na Vídeňské béčko. Je jasné, že začátky v okresních třídách dospělých budou pro kluky kruté. Na vítězství si budou muset někteří ještě chvilku počkat.

-pk-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.