Minižactvo házené zahájilo rok 2022 domácím turnajem Poex Cup

13V sobotu 8. ledna jsme pořádali turnaj pro minižactvo v házené. Hrála se šestková házená na celé hřiště tentokrát místo miniházené, typické pro tuto kategorii.

Pro většinu domácích hráčů a hráček to byla prémiéra na velkém hřišti. Na turnaji se představilo 8 týmů. Na poslední chvíli jsme ještě postavili druhý tým kluků za odhlášený celek ze Zruče nad Sázavou, jehož kluci bohužel skončili v karanténě a nemohli se tak zúčastnit. Hrací doba jednoho utkání byla 12 minut. Ve dvou základních skupinách se hrálo systémem každý s každým a poté již vyřazovacím způsobem.
Našim družstvům se zatím výsledkově příliš nevedlo, ostatní týmy působily daleko vyhranějším dojmem, nicméně každým zápasem se děti zlepšovaly a bylo vidět že i velká házená je moc bavila a hrály s velkým nadšením. Nezbývá, než pořádně potrénovat a dostaví se určitě i výsledky.

Turnaj zaslouženě vyhráli kluci z Telnice před týmem Sezimova Ústí a Novým Veselím.

15Cenu pro nejlepšího brankáře získal Filip Ambrož z týmu Velkého Meziříčí.

Velké poděkování firmě Poex, rodičům za finanční a materiální podporu na ceny do turnaje. Poděkování patří všem rozhodčím z řad našich dorostenců, zapisovatelům a časoměřičům, zkrátka všem kteří se na zdárném průběhu turnaje podíleli. Turnaj byl ostatními týmy hodnocen pozitivně, tak zase za rok u dalšího ročníku.

Pořadí:
1. Sokol Telnice
2. Sezimovo Ústí
3. Sokol Nové Veselí
4. Kobylisy
5. Sokol Chrudim
6. Sokol Velké Meziříčí modrá
7. Dóza Velké Meziříčí holky
8. Sokol Velké Meziříčí šedá

Hráli:
Velké Meziříčí modrá - Chalupa Vojtěch, Fialka Erik (6), Kadlec Adrian (5), Živčic Pavol (4), Prokeš Matyáš (2), Chadim Lukáš (1), Karásek Samuel, Homola Martin, Böhm Adam, Prášek Daniel, Kalina Tomáš.

Velké Meziříčí šedá - Ambrož Filip, Stoklasa David (8), Peterka Jonáš (3), Smejkal Jakub (1), Kostečka Vojtěch, Podsedek Jakub, Janoušek Jan, Winterling Tobiáš, Hugo Tomáš, Šimek Samuel, Buďa Adam, Nováček Jakub.

Velké Meziříčí holky - Dita Padaliková, Klára Sedláková, Klára Pospíšilová, Gabriela Pospíšilová, Karolína Doležalová, Karolína Kozlová, Adéla Derahová, Dominika Drápelová, Bára Fialová, Natálie Drápelová, Eliška Tesařová, Simona Palátová, Alena Bartošová.

Trenéři: David Stoklasa, Daniel Kostečka, Ilona Závišková, Kateřina Závišková.

David Stoklasa
TJ Sokol Velké Meziříčí

141617

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Městský úřad přijme pracovníka oddělení investorské činnosti
  • Město pronajme nebytový prostor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.