Béčko potvrzuje letošní skvělou formu

sport-6923973Divize Vysočiny
ST Velké Meziříčí – SK Tenis Polesí 4 : 10
Body: Holub Štěpán 3/0, Kampas Jan 1/2, Řikovský Aleš 0/3, Šoukal Slavomír 0/3

ST Velké Meziříčí – TJ Sokol Jemnice 2 : 10
Body: Šoukal Slavomír 1/2, Kampas Jan 0/2, Řikovský Aleš 0/2, Holub Štěpán 0/3
Čtyřhra: Šoukal, Holub

Krajský přebor 3
ST Velké Meziříčí B – TJ Spartak Pelhřimov C 10 : 4
Body: Vala Daniel 3/0, Holík Vratislav 2/1, Bednář Ivan 2/1, Buk Martin 1/2
Čtyřhry: Holík, Bednář
Vala, Buk

ST Velké Meziříčí B – SK Horní Ves 10 : 0
Body: Holík Vratislav 2/0, Vala Daniel 2/0, Buk Martin 2/0, Bednář Ivan 2/0
Čtyřhry: Holík, Bednář
Vala, Buk

Okresní přebor 1
TJ Sokol Rovečné B – ST Velké Meziříčí C 9 : 9
Body: Holík Vratislav 4/0, Bednář Ivan 3/1, Kořínek Stanislav 0/4, Dvořák František 0/4
Čtyřhry: Holík, Bednář
Kořínek, Dvořák

TJ Sokol Nížkov – ST Velké Meziříčí C 9 : 9
Body: Holík Vratislav 4/0, Kořínek Stanislav 2/2, Dvořák František 2/2, Motáček Tomáš 0/4
Čtyřhra: Holík, Kořínek


Okresní přebor 5
SK Sokol Lhotky C – ST Velké Meziříčí D 9 : 9
Body: Klíma Tomáš 4/0, Blažek Filip 2/2, Suchánek Petr 1/3, Pavelec Radek 1/3
Čtyřhra: Klíma, Pavelec

ST Velké Meziříčí D – TJ Sokol Jámy 9 : 9
Body: Klíma Tomáš 4/0, Blažek Filip 2/2, Suchánek Petr 1/3, Pavelec Radek 0/4
Čtyřhry: Suchánek, Blažek
Klíma, Pavelec

Okresní soutěž
TJ Řečice C – ST Velké Meziříčí E 3 : 15
Body: Dvořák Martin 4/0, Řezníček Tomáš 4/0, Pacal David 4/0, Doležal David 1/3
Čtyřhry: Dvořák, Řezníček
Pacal, Doležal

ST Velké Meziříčí E – TJ Spartak Velká Bíteš D 7 : 11
Body: Řezníček Tomáš 3/1, Pacal David 2/2, Smejkal Radim 1/3, Řezníček Adam 0/4
Čtyřhra: Řezníček T., Pacal

Důležité zápasy sezóny ve hře o sestup z divize áčko nezvládlo, ani výhoda domácího prostředí nepomohla a náš tým bohužel dvakrát vysoko podlehl. V prvním střetnutí zářil jenom mladík Holub, uhrál tři krásné body. Jeden bodík přidal ještě Kampas. To bylo z naší strany vše. Obě čtyřhry prohrané to vše jenom podtrhly. Za týmový výkon to nemohlo stačit k úspěchu. Odpoledne nás čekal soupeř z Jemnice, který po půlce soutěží měl o tři body méně jako my. Po čtyřhrách byl stav 1 : 1. Dvojhry postupně končily vítězství hostů a výsledek se zcela měnil v náš neprospěch. Jediný bodík dokázal uhrát ve dvojhře Šoukal. Nakonec soupeř si odvezl pohodlnou výhru 10 : 2. Po celkovém hodnocení áčko propadlo ve všech statistikách zápasu. Už teď je jasné, že hra o udržení v soutěži bude nadmíru složitá. Ty největší komplikace nás teprve čekají. Naopak béčko si vyhrálo oba zápasy. Proti Pelhřimovskému céčku zvítězilo 10 : 4, kde všechny body uhrál mladík Vala. V dalším střetnutí kluci nedali soupeři šanci a vyhráli jednoznačně 10 : 0. Béčko potvrzuje letošní skvělou formu a útočí na postupové příčky. V okresních soutěžích naše týmy hodně remízovali. Céčko i déčko dvakrát po sobě. Proti Rovečnému tým podržela dvojice Holík, Bednář. Jako další náš tým hrající o postup ze své třídy hraje déčko. Toto družstvo dvakrát po sobě podržel Klíma Tomáš, který uhrál po čtyřech bodech. V nejnižší okresní třídě éčko jednou přehrálo Řečici a podruhé prohrálo proti Velké Bíteši. Z nových kluků, kteří zahájili svoji stolně tenisovou kariéru nejlépe hrají Řezníček Tomáš, Pacal David a Dvořák Martin. Další zápasy budou pokračovat už o víkendu okresními koly. O týden později áčko změří síly v Polné a Jihlavě a béčko ve Žďáře a Rovečném.
Vše podstatné o našem oddíle najdete na internetových stránkách www.stolnitenisvm.cz

-pk-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.