Výstava betlémů
9. listopadu 2019 10:00 - 8. ledna 2020 16:00Muzeum Velké Meziříčí, výstavní sál, Zámecké schody 1200/4, Velké Meziříčí
Vyřezávané a papírové jesličky, ale také třeba betlém, nad nímž drží hlídku jednotka rychlého nasazení včetně bojového vrtulníku. Nejen na to se mohou těšit návštěvníci velkomeziříčského muzea v listopadu a v prosinci. V prostorách výstavního sálu bude připravena výstava vánočních betlémů.
Kromě tradičních zhotovení zahrnujících třeba skříňkové betlémy či již zmíněné papírové bude představena také moderní tvorba Josefa Macholána ze Sudic na Třebíčsku.
Převážnou část exponátů bude mít muzeum zapůjčenou z Muzea Vysočiny Třebíč, chybět ovšem nebudou ani sbírkové předměty z depozitáře meziříčského muzea.
- MístoMuzeum Velké Meziříčí, výstavní sál
- Ulice a čp.Zámecké schody 1200/4, Velké Meziříčí, Vysočina, 59401
Podrobnosti o události
Nejbližší události
Zprávy
- Na jakou školu půjde vaše dítě?
- První auta projedou Komenského začátkem příštího týdne
- Zastupitelé podpořili kulturní akce
- Názvy ulic už jsou oficiální
Sport
- Minižáci házené stříbrní na mezinárodním turnaji v Kopřivnici
- Hokej oslaví kulaté narozeniny
- Po hororu přišel happy end
- Volejbal zhruba v polovině sezóny
Reklama