Aby barvy nezaschly…

20220611 212247Devět týdnů letošního léta bylo ve výstavní síni velkomeziříčského muzea prozářeno barvami proudící energie, kompozicemi nadějné pevnosti ve vibrujícím vesmíru a tvary určujícími sílu lidské existence. Devět týdnů možnosti komunikace s obrazy Bořivoje Pejchala. A tato vábivá možnost přilákala nejen stovky milovníků výtvarného umění ke zhlédnutí výstavy, ale i desítky zájemců o výtvarný program s touto výstavou spojený NEBOJTE SE MODERNY.

Mezi obrazy B. Pejchala se usadili a pod touto inspirací tvořili nejen dospělí, ale především žáci a studenti. Dokonce i gymnazisté z Blanska našli cestu za meziříčským výtvarníkem s touhou nahlédnout do nekonečného prostoru lidského tvoření v současném umění. A to je skvělé!

-muz-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • uzmn
  • Agenda přestupků

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.