Přispějte lidem z našeho okresu v nouzi

P1470276Den štědrosti a dobrých skutků pořádá Oblastní charita Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Římskokatolickou farností Velké Meziříčí v neděli 27. listopadu. Od 7 do 12 hodin můžete do farního sálu (Náměstí 16/18, Velké Meziříčí) přinést dary, které se prostřednictvím Charitní záchranné sítě žďárské Charity dostanou k potřebným matkám samoživitelkám, osamělým seniorům, rodinám v krizi a dalším lidem v existenční nouzi přímo v okrese Žďár nad Sázavou.

Co můžete přinést?

POTRAVINY
konzervy (masové, zeleninové, luštěniny), paštiky, sardinky, těstoviny, rýže, luštěniny (pohanka, hrách, čočka), cukr, olej, polévky, bujony, med, marmelády, kečup, protlak, mléko trvanlivé i sušené, puding, ovocné přesnídávky, piškoty, kaše, suchary (celozrnné, kukuřičné, rýžové), cereálie, čaj, káva, kakao

DROGERIE
prací prášek, prací gel, jar, mýdlo, šampon, sprchový gel, zubní pasty, kartáčky, pleny i větší velikosti, vlhčené ubrousky, toaletní papír

DÁLE
stany, spacáky, karimatky, batohy

Zuzana Najtová

315708448 5680665108675991_5232099262101143387_n

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • uzmn
  • Agenda přestupků

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.