V úterý se uskuteční poslední letošní Kurz první pomoci v novoměstské nemocnici

IMG 3394Na úterý 6. prosince od 17. hodiny chystáme další Kurz první pomoci pro veřejnost. Kurz, který povede MUDr. Karolína Brodinová, vedoucí lékařka urgentního příjmu anesteziologicko-resuscitačního oddělení, potrvá dvě hodiny. Účastníci se na něm mimo jiné naučí umělé dýchání nebo nepřímou masáž srdeční, kterou si vyzkouší na resuscitačním modelu. Zájemci se mohou přihlásit na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Kurz se uskuteční v zasedací místnosti pod heliportem a je bezplatný. Kapacita je omezená na maximální počet 25 lidí. Další kurz se uskuteční v březnu 2023.

Helena Zelená Křížová, tisková mluvčí
Nemocnice Nové Město na Moravě

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Město hledá Šéfredaktora/Šéfredaktorku
  • Město hledá vedoucí/ho odboru obecního živnostenského úřadu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.