Představujeme charitativní aukce společnosti Světýlko

svetylkoMáte doma oblečení ze kterého děti vyrostly? Jsou ruční práce vaší zálibou? Potřebujete rozšířit okruh zákazníků? Chcete se zviditelnit netradičním marketingem? Není vám lhostejný osud sociálně slabších dětí? Můžete se zapojit do charitativní aukce neziskové organizace Světýlko.

PRODÁVEJTE A NAKUPUJTE NA  www.charitativniaukce.cz 

Brněnská obecně prospěšná společnost Světýlko je široce působící neziskovou organizací, která vznikla na počátku roku 2008. Za cíl si dala podporovat a pomáhat dětem, mládeži a seniorům, kteří jsou fyzicky, psychicky, sociálně či jinak znevýhodněni.

Finance na realizaci jednotlivých projektů získáváme z veřejné sbírky a od dárců. Jsou to pokladničky na prodejnách Takko s.r.o., která je prodejcem módní dámské, pánské a dětské konfekce. V průběhu června 2015 můžete projekty podpořit přispěním do pokladniček i na prodejnách Tauer elektro a.s., která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem elektroniky.

Jak se zapojit?

Nabídněte v charitativních aukcích dětské oblečení, šperky, knihy, elektroniku. Na své si přijdou všichni, kdo se zabývají ruční výrobou a chtějí své produkty zpeněžit. Zapojit se můžou i firmy, které vyřazují techniku a nahrazují ji moderní. Sami si určíte, kolik procent z výtěžku aukce darujete Světýlku. Prodávající automaticky obdrží potvrzení o výši daru. Veškeré příjmy z prodeje jdou na transparentní účet u Fio banky a.s. (č. ú. 2000462220/2010) a budou v tomto období použity na financování teplých obědů ve školních jídelnách pro sociálně slabé děti. Více informací naleznete na www.charitativniaukce.cz

Fungování Světýlka nebylo možné bez dlouhodobé podpory partnerů JOBS.EU, Quick production, s.r.o., jednotlivců, dobrovolníků a dárců, kteří nám pomáhají při realizaci našich cílů. Každá maličkost, každé rozhodnutí nebo čin, kterým společně přispějeme k tomu, abychom pomohli, má svůj smysl a vy jste jeho součástí. Děkujeme!

Dominika Doubková, projektový koordinátor

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.