Světlá má zrekonstruovanou svařovnu

svarovnaV pondělí 4. 12. 2017 byla na Hotelové škole Světlá a Střední odborné škole řemesel Velké Meziříčí uvedena do provozu nově zrekonstruovaná svařovna pro svařování elektrickým obloukem a „COčkem“.

Ve svařovně byla zrekonstruována elektroinstalace, osvětlení a pracovní boxy, byla udělána nová podlaha a svařovna byla vybavena novým odsávacím systémem a osmi novými svářecími invertory pro svařování metodou MIG/MAG. Celková hodnota rekonstrukce činila asi 1 330 000 Kč, přičemž částka 1 148 000 Kč byla poskytnuta v rámci projektu IROP a zbytek asi 182 000 Kč financovala škola z vlastních provozních prostředků.

Děkuji všem pracovníkům školy, kteří se na této rekonstrukci nemalou měrou podíleli.

 

Mgr. Milan Veber

Nejbližší události

Zobrazit kalendář akcí
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.