Sbírejte razítka a vyhrajte výlet

toulky-dekanstvimNa letní prázdniny připravilo místní děkanství poznávací soutěž - Toulky velkomeziříčským děkanstvím.

Na vybraných deseti zajímavých místech budou připravena speciální razítka, která soutěžící musí otisknout do své soutěžní karty. K tomu ještě musí odpovědět i na příslušnou otázku. Pokud to splní a odešlou do slosování, mohou vyhrát věcné ceny.

V letošním roce jsou do sedmého ročníku Toulek zapojena místa, která jsou zasvěcena sv. Janu Nepomuckému:

Velké Meziříčí - socha na náměstí, Křižanov - socha za obcí směr Nové Město na Moravě, Bojanov, Březejc, Pozďatín, Tasov - socha na náměstí, Nárameč, Meziříčko, Olší nad Oslavou, Svařenov.

Soutěž probíhá na území Děkanství Velké Meziříčí od 1. 7. do 30. 8. 2015. Soutěžní karty budou v kostele sv. Mikuláše, na informačním centru ve Velkém Meziříčí a ve farních kostelích. Otázky a nápovědy k nim jsou na cílových místech. Výherci budou vylosováni  v kostele sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí 6. 9. 2015 v 15 hodin.

Výhry v této soutěži jsou: rodinný výlet, vitamíny, rodinný oběd v restauraci, bezdrátový router, knihy, hry, drogerie, školní potřeby, fotoalbum, domácí potřeby, plyšák, poukázky, krmivo pro zvířata a další ceny.

Sponzoři: První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., NEKO TOUR Ing. Jana Necidová, Restaurace u Vrány (Velká Bíteš), Město Velké Meziříčí, ANETVM - internet, H&H Petr Havelka (Velké Meziříčí), Lékárna Dr. Max (Velké Meziříčí), Lékárna U Černého orla (Velké Meziříčí), Foto Bradáčová (Velké Meziříčí), Květiny Sedláček (Křižanov), Levné knihkupectví (Velké Meziříčí), Textilní zboží Konečná (Velké Meziříčí), Svět zvířat (Velké Meziříčí), Akvárium - Chovatel (Velké Meziříčí), Boty - sport Štipák (Velké Meziříčí), Káva, čaj, suché plody (Velké Meziříčí), Radka Klikarová, papírnictví, drogerie, kopie (Velké Meziříčí), Obchod u Brychtů (Heřmanov), Domácí potřeby Chalupová (Velké Meziříčí), PASSAGE Restaurant (Velké Meziříčí), farnost Velké Meziříčí a další.

Všem sponzorům děkujeme a soutěžícím přejeme mnoho zážitků na cestách!

zdroj: www.farnostvm.cz

 

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.