Jak účinně uchránit dům před zloději?

prodejna A-droLéto je čas výletů a dovolených, kdy opouštíme své domovy na delší dobu. Je tedy nejvyšší čas se zamyslet, zda je váš dům, byt či majetek náležitě zabezpečený.

Nevítaní hosté jsou vždy nemilým překvapením. Kdo to zažil, zná ten pocit zoufalství, beznaděje a zlosti, který se člověka v takové situaci zmocní. Proto je vždy dobré zloděje předejít a učinit opatření, které vám zajistí, že se do vašeho bytu jen tak lehce nedostanou. Takovým opatřením je i bezpečnostní zámek. V dnešní době již není zabezpečení jen doménou bohatých, ale může si jej dovolit opravdu každý. Naše firma A-DRO, spol. s r.o. nabízí širokou škálu zabezpečovacích systémů, včetně instalace a servisu. A vy můžete klidně odjet na dovolenou s vědomím, že jste udělali maximum pro ochranu svého domova a majetku.
Zde uvádíme několik doporučení, jak svůj dům, byt nebo firmu zabezpečit.
Bezpečnostní dveře a zámek jsou zásadním opatřením pro ochranu vašeho majetku. Podstatné je vybírat kvalitní produkty pouze s certifikátem. Bezpečnost dveří i zámků se rozděluje na tzv. třídy bezpečnosti a platí, že čím vyšší třída, tím je produkt bezpečnější. Součástí kvalitního zámku musí být i bezpečnostní karta, informace o výrobě náhradních klíčů i doporučení, jak zámek udržovat.
Pro firmy a bytové domy máme řešení v podobě systému generálního klíče. Tento systém slouží jednak k bezpečnosti a také eliminuje počet klíčů na minimum. Každá osoba používá zpravidla pouze jeden klíč, který mu umožňuje vstupovat pouze do prostor jemu určených. Přístupová práva jednotlivých vlastníků klíčů se definují v plánu systému, který připravíme a podle něhož je následně dodaný systém nastaven. Výhoda je, že systém funguje na mechanickém principu. Není v něm žádná elektronika, a proto nehrozí kolaps při výpadku elektrického proudu. Systém lze různě měnit, rozšiřovat a upravovat.
Naše firma A-DRO, spol. s r. o. má dlouholeté zkušenosti se zabezpečovacími systémy. Kontaktujte nás a my Vám nabídneme nejvhodnější řešení pro ochranu Vašeho majetku, domova nebo firmy.
Nečekejte na to, až k Vám dorazí nezvaní hosté.
Prodejna spojovacího materiálu, Vrchovecká 23A, Velké Meziříčí
tel.: 603 147 341, 725 087 802, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Provozní doba : po-pá: 7.00-16.00, so: 8.00-11.00

prodejna A-dro1banner 220x220 PBS adro spoj materzabezpeceni05

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.