Středa 15. května je Českým dnem proti rakovině 2019

den proti_rakovině2Letošní barva stužek kytiček, kterou si můžete zakoupit, má meruňkovou barvu. Zakoupením kytičky pomáháte získat prostředky na boj proti rakovině (na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center). Hlavním tématem letošní sbírky jsou nádorová onemocnění plic. Dne 15. května bude probíhat prodej kytiček i ve Velkém Meziříčí díky dobrovolníkům. 

Letošní je již 23. ročník celonárodní veřejné sbírky. Jedná se o nejstarší sbírku v České republice, která má kromě získaných finančních prostředků na boj proti rakovině za cíl přinést veřejnosti informace o prevenci rakoviny prostřednictvím rozdávaných letáčků.

Pokud nepotkáte žádného dobrovolníka, a přesto chcete přispět, můžete využít tyto možnosti:

E-kytičky (dárcovské SMS):
Posláním dárcovské SMS ve tvaru DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 na číslo 87 777 můžete koupit e-kytičku a podpořit tak Český den proti rakovině. Cena DMS je 30 / 60 / 90 Kč, LPR Praha obdrží 29 / 59 / 89 Kč. Pomáhat nám můžete také pravidelně každý měsíc odesláním DMS TRV KVET 30 nebo DMS TRV KVET 60 nebo DMS KVET 90.
Předem děkujeme za podporu!

Číslo sbírkového účtu:
Na sbírkový účet Českého dne proti rakovině 65 000 65 / 0300 je možné přispívat až do 30. 11. 2019.
Celoročně můžete podpořit projekty Ligy proti rakovině příspěvkem na běžný účet 8888 88 8888/0300.
Za každý příspěvek předem děkujeme! Liga proti rakovině Praha.

-Zuzana Najtová-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • vedoucí MP
  • Účetní
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.