V Šeborově opět proběhl velice příjemný výlov rybníka

20191025 233255V sobotu 26. října se pod sportovním letištěm u Šeborova uskutečnil tradiční výlov rybníka Pavla Uchytila, a to za přímo ukázkově překrásného podzimního počasí.

Totiž za toho, které je opožděným babím létem a malířsky barevné. V zátahové síti, no a poté i v keserech, laminátových přepravkách a v nádržích (plus v kádích) se za nádherného mlžnatého rána objevily tyto rybí druhy: kapr - a to jak lysec, tak i šupináč -, lín, amur, štika, okoun a plotice.

Akci doprovázela i docela solidní divácká kulisa, kterou zčásti tvořily také zvědavé a zvídavé malé děti. K mání bylo velmi vítané občerstvení; a to jak to k pití, tak i zabíjačkové pochoutky + rybí speciality.
Všichni aktéři, hosté, diváci a návštěvníci byli dozajista velice spokojeni!
Na projasněné obloze se brzy ukázala také malá letadla, startující z blízkého aerodromu.

Vladimír Pařil

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.