Nemocnice Třebíč změnila kvůli stavbě průjezd vozidel areálem

nem-trOd pondělí 27. dubna 2020 bude v důsledku započetí výstavby a rekonstrukce operačních sálů v Nemocnici Třebíč změněn průjezd vozidel areálem. Vjezd do nemocnice bude bývalou přední vrátnicí z ulice Bráfova (kaštanovou alejí) kolem červeného triážového stanu. Výjezd (po zaplacení parkovného) bude za budovou N zadní vrátnicí na ulici Sportovní. Vjezd a výjezd od urgentního příjmu zůstává nezměněn.

Rovněž je nutné dbát zvýšené opatrnosti při průjezdu nemocnicí a dodržovat maximální povolenou rychlost a být ohleduplný k chodcům pohybujícím se po areálu. Parkování v nemocnici bude z důvodů výstavby kapacitně značně omezené.
Uvedená změna bude po celou dobu výstavby od roku 2020 až do roku 2022.

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

 

Nejbližší události

Zobrazit kalendář akcí
Reklama
  • Inzerat ucetni

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.