Přes léto zakoupíte inzerci v tištěném Velkomeziříčsku o polovinu levněji

foto novin_upr2Rada města na svém zasedání 27. května 2020 schválila změnu sazebníku inzerce do tištěného vydání Velkomeziříčska. V letních měsících červenci a srpnu zaplatí inzerenti za firemní reklamu polovinu z původní částky. Město touto cestou plánuje podpořit hlavně regionální firmy a nabídnout podnikatelům možnou formu propagace jejich činnosti za zvýhodněnou cenu.

Měsíčník Velkomeziříčsko vychází vždy každou první středu v měsíci o nákladu 5 500 kusů pro Velké Meziříčí a jeho místní části (Hrbov, Svařenov, Lhotky, Kúsky, Dolní Radslavice, Mostiště a Olší nad Oslavou). Distribuován je do každé poštovní schránky zdarma. Ze šesti nabízených rozměrů je nejlevnější malý rozměr za 250 korun a nejdražší celá strana inzerce za 6 750 korun. Podklady přijímáme připravené pro barevný tisk ve formátech: PDF, JPG, AI, PNG. Inzeráty a případné dotazy zasílejte na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Zuzana Najtová

Bez názvu_copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.