Na léto infocentrum připravilo novinky

P1120839Město Velké Meziříčí vydalo leták Výročí osobností 2020. Obsahem je devět významných velkomeziříčských obyvatel z devatenáctého a dvacátého století, kteří mají v letošním roce výročí narození nebo úmrtí. Těšit se můžete na životopis lékaře, právníka, knihaře a dalších. Jedná se již o třetí vydání, to první vyšlo v roce 2018 s názvem Výročí rodáků. Leták je zdarma a obdržíte jej v Turistickém informačním centru Velké Meziříčí.

Novinkou k dostání také v hale radnice jsou i upomínkové předměty, mezi něž patří medovina, sklenička, turistický deník i další z mnoha turistických vizitek. Medovina jako pozdrav z Velkého Meziříčí je vyrobená z medu, hroznové šťávy a 4 bylin (mateřídouška obecná, lípa srdčitá, voňatka citrónová a černý bez) v BIO kvalitě. Turistická vizitka se týká naučných stezek Balinského a Nesměřského údolí. Vše je k zakoupení i na e-shopu

Zuzana Najtová

výročí osobností_2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.