První Burger Beer Fest přilákal davy

burger festKrásné letní počasí přilákalo v sobotu odpoledne na náměstí ve Velkém Meziříčí stovky lidí. Konal se zde první ročník akce s názvem Velkomeziříčský Burger Beer Fest.

Ověřené spojení hamburgerů s lokálními pivovary nezklamalo. Návštěvníci měli možnost u prodejních stánků ochutnat z deseti druhů hamburgerů. Nechyběly oblíbené z trhaného vepřového a hovězího masa, v nabídce byly také hamburgery z lososa, králíka či kuřete. Nouzi o zákazníky neměl ani vegetariánský stánek, který nabízel burgery s kozím sýrem nebo sójovým masem.
Pro milovníky piva si organizátoři akce připravili ochutnávku z lokálních pivovarů. Na akci se představil pivovar Dalešice a Svatojakubský pivovar, dále nabídku doplnily pivovary z Ostravy, Pardubic a Prahy.

O příjemný závěr večera se postarala místní kapela Accort, která po delší době znovu roztančila náměstí.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Inzerce_sleva_2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.