Vyplníte dotazník, dostanete odměnu

family-492891 1280Výzkum, který přinese dosud neznámé pohledy do českých domácností, začne v srpnu. Tazatelé navštíví i vybrané domácnosti ve Velkém Meziříčí a místních částech.


Vědecký výzkum Proměny české společnosti připravili odborníci z Akademie věd ČR a Masarykovy univerzity. Realizovat jej budou vyškolení tazatelé společnosti Median. Osloví deset tisíc náhodně vybraných domácností z celé ČR, i Velkého Meziříčí a místních částí, v době od 1. do 31. srpna a poté znovu v dalších termínech až do října. Budou se zajímat o informace, které mohou být základem pro zlepšování sociální politiky.
Každý z oslovených, který se šetření zúčastní a zodpoví tazatelům na jejich dotazy, dostane odměnu. „Domácnost si za hodinu až dvě vyplňování dotazníků v jednom roce vydělá 500–1.100 korun (v závislosti na typu domácnosti). Do výzkumu může navíc svými odpověďmi opakovaně přispět v následujících 4 letech," sdělují zástupci organizátorů výzkumu.
-mars-
Více informací o výzkumu Proměny české společnosti zde.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.