Do keramického kroužku můžete zavítat v Oslavici

keramikTvůrčí dílna, která vznikla v rekonstruované zemědělské usedlosti na adrese Oslavice 18, se otevírá pro veřejnost. Na keramický kroužek do vybavené dílny zve Hana Hikešová, která bude po celou dobu konání kroužku přítomná a ochotná radit a pomáhat návštěvníkům s realizací jejich nápadů.

„Délka vašeho pobytu v relaxační tvůrčí dílně je na vás, hodina tvoření včetně materiálů, nástrojů, výpalů a veškerého zázemí stojí 200 korun. Standardní dvouhodinový kroužek pro častější návštěvníky od 17:30 do 19:30 je za zvýhodněnou cenu 350 korun," konkretizuje pořadatelka Hana Hikešová. První keramický kroužek proběhne 14. července a poté už každý úterní a čtvrteční podvečer. Mimo tvůrčí práci můžete nasbírat inspiraci v přilehlé bezchemické zahradě, která je certifikovaná jako ukázková přírodní zahrada.

Zuzana Najtová

keramicke-krouzky

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.