Den záchranářů láká na ukázku techniky i zásahů

Den zachranaru_2Letos se koná už pátý ročník Dne záchranářů, který proběhne na velkomeziříčském náměstí ve čtvrtek 10. září od 10 do 12 hodin.

Náměstí zaplní technika složek Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina. V průběhu dopoledne budou demonstrovat zdravotníci správnou resuscitaci dětského pacienta, hasiči předvedou likvidaci požáru oleje, policisté zase ukážou výcvik policejního psa. Zdravotníci budou šířit osvětu v rámci koronaviru, a to například ukázkou ochranných pomůcek a oděvů. Na ukázkách spolupracují: Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, Hasičský záchranný sbor Velké Meziříčí, Policie ČR, Městská policie Velké Meziříčí a BESIP Kraje Vysočina se svojí dopravní prevencí.

Zdravé město Velké Meziříčí jako pořadatel srdečně zve na Den záchranářů.

Zuzana Najtová

plakat copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Urbanista
  • Zahradní architekt
  • Redaktor, grafik
  • Tiskový mluvčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.