MAS MOST Vysočiny podpoří zemědělce a školy

money-2696228 1280MAS MOST Vysočiny připravuje vyhlášení 7. výzvy v Programu rozvoje venkova ve Fichi 1 Zemědělská prvovýroba, Fichi 2 Podpora zpracování zemědělských produktů a Fichi 7 Mateřské a základní školy. Termín vyhlášení výzvy 17. 2. 2021, příjem žádostí bude zahájen k datu 22. 2. 2021.

Pokud epidemiologická situace dovolí, uskuteční se seminář pro žadatele prezenční formou 3. 3. 2021 nebo formou online přes aplikaci Zoom (odkaz na webu MAS), samozřejmostí jsou osobní konzultace po předchozí telefonické či emailové domluvě, pro Fiche 1 a 2 – Ing. Jitka Kočí, tel.: 739 673 472, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Fiche 7 – Mgr. Zuzana Syslová, tel.: 770 146 071, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Veškeré materiály jsou zveřejněny na webu MAS v sekci otevřených výzev (https://www.masmost.cz/vyzvy/otevrene/prv)

Těšíme se na spolupráci, tým MAS MOST Vysočiny

Logo MAS MOST

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.