Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí uspěla v literárně – výtvarné soutěži

fire-1006924 1920Žáci naší školy dosáhli výborného výsledku ve výtvarné soutěži s názvem Požární ochrana očima dětí a mládeže 2020.

Jednalo se o 46. ročník literárně – výtvarné soutěže kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Do soutěže se v Kraji Vysočina zapojilo 1 356 žáků ze 123 škol všech typů. Prvním úspěchem našich žáků byl postup a hodnocení v krajském kole, kde v kategorii K 1 obsadili první tři místa a v kategorii K 2 druhé místo. Vítězové postoupili do národního kola, kde v silné konkurenci obsadil Vojtěch Kotek nádherné druhé místo v kategorii K 1. Poděkování za reprezentaci školy patří všem soutěžícím, organizátorům za krásné ceny pro vítěze.

Mgr. Josef Prokop, ředitel
Základní škola a Praktické škola Velké Meziříčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.