Fotíte rádi? Přihlaste se do fotosoutěže „Velkomeziříčsko v objektivu“

fotosoutěž -_plakát_2Město Velké Meziříčí vyhlašuje prostřednictvím svého zpravodaje fotografickou soutěž „Velkomeziříčsko v objektivu". Zúčastnit se jí mohou fyzické osoby starší 18 let, a to v kategorii pro profesionální nebo neprofesionální fotografy. V prvním kole od 1. srpna do 12. listopadu 2021 bude ústředním tématem Architektura. Vyhodnocení prvního kola se uskuteční v prosinci tohoto roku.

V každém kole fotosoutěže může soutěžící zaslat maximálně tři své snímky na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Minimální velikost jedné fotografie je 2 MB.

Zasoutěžíte si o zajímavé ceny, z nichž zmíníme například celobarevnou publikaci Velké Meziříčí včera a dnes. Kompletní pravidla pro účast v soutěži naleznete na webu Velkomeziříčska i v sekci O Velkomeziříčsku.

Lucie Málková

 

 

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Výběrko územní plánování
  • Výběrko živnosteské

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.