Hledá se vedoucí odpadového hospodářství

P1120179Technické služby ve Velkém Meziříčí hledají nového zaměstnance na pozici vedoucí/ho odpadového hospodářství. Samostatný a spolehlivý uchazeč musí mít minimálně středoškolské vzdělání a znát legislativu odpadového hospodářství. Požadavky na zaměstnance zahrnují také práci s počítačem, řidičské oprávnění skupiny B a výhodou je praxe v oboru.

Technické služby nabízí řadu benefitů, které obsahují stravenkový paušál, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění a další výhody. Více informací se zájemci dozví na telefonním čísle 724 338 526 (Ing. Blanka Kotrbová) nebo přímo u jednatele společnosti Ing. Jaroslava Mynáře – 724 281 452.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.