Českobratrská církev evangelická zve na Dopoledne s hosty

P1010306V neděli 17. října vystoupí v Husově domě od 10:15 hodin Pavel Světlík a Jana Ledečová. Představí se organizace A Rocha, součástí akce bude povídání o ptácích ve městech i divokých zahradách. Na místě bude možné zakoupit knihu prof. Bertholda "Jak správně přikrmovat ptáky", jejíž vydání A Rocha iniciovala.

 Mgr. Pavel Světlík je kazatel Církve bratrské a výkonný ředitel A Rocha v ČR. Od svého mládí ornitolog, kroužkovatel ptáků. Připomene potřebu celoročního přikrmování ptáků a také některé změny v chování ptáků ve městech.

Bc. Jana Ledečová lektor ekologické výchovy v A Rocha. Zabývá se zejména problematikou vody v krajině a přírodními, divokými zahradami, v rámci vystoupení ukáže právě něco z problematiky i krásy přírodních zahrad, jejich rozvoje a udržování.

Vstupné je dobrovolné.

Konání akce získalo podporu z grantového programu „Zdravé město Velké Meziříčí".

Markéta Slámová

farářka ČCE

thumb A Rocha copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Podlahy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.