Dva němečtí ovčáci vítali v psím útulku

tit copy_copy_copy_copy_copyHelena Krátká pečuje o psy v městském útulku už 25 let. Do nových pouze pět let postavených prostor se přišli návštěvníci podívat v rámci Dne otevřených dveří v neděli 22. května. Poděkovat za dlouholetou práci přišel také místostarosta města František Smažil a vedoucí odboru správního Josef Švec. Útulkem za svoji existenci prošly stovky psů, ale někdy se objevil také čáp, srnka nebo kočky, poštolky či káňata. Ze dvanácti kotců, z nichž jeden slouží jako sklad, byly obsazené dva. Dva němečtí ovčáci čekají na své páníčky a přeli se o pozornost příchozích.

Pokud budete potřebovat využít služeb útulku nebo se vám zželí některého z odložených psů, pak je vám paní Krátká k dispozici každý den od 15 do 17 hodin na adrese Zámecká 21.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Městský úřad přijme pracovníka oddělení investorské činnosti
  • Město pronajme nebytový prostor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.