Opravy v ulici Gen. Jaroše se o dva týdny protáhnou

Gen. JZ důvodu problémů s dodávkou materiálu, které v této nelehké době bohužel velmi často provází stavební akce, se protáhne rekonstrukce v ulici Gen. Jaroše. Oprava veřejného osvětlení se dokončí v pátek 9. prosince a oprava chodníků v pátek 16. prosince.

Omlouváme se za komplikace a zároveň prosíme, dbejte v místě staveniště zvýšené opatrnosti a využívejte spodní vchody (od ulice Čechova) do bytových domů.

Obyvatele, kteří parkují v ulici Gen. Jaroše, žádáme, aby neparkovali ve čtvrtek 1. prosince a v pátek 2. prosince (vždy v čase od 6 do 16 hodin) od křižovatky s ulicí Nad Gymnáziem po křižovatku s ulicí Čechova (po vjezd do denního stacionáře). V uvedené dny bude probíhat čištění a oprava asfaltové komunikace.

Děkujeme za spolupráci.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Město hledá Šéfredaktora/Šéfredaktorku
  • Město hledá vedoucí/ho odboru obecního živnostenského úřadu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.