Radní navštívili zákulisí Jupiter clubu

0 tit_P1022954_uprVe středu 1. března se rada města vydala do budovy, která ovládá kulturní dění v našem městě. Na jejich pravidelné pochůzce je přivítal jednatel Jupiter clubu Milan Dufek a Svatopluk Šturma, který se stará o veškeré ozvučení a osvětlení při představeních a akcích.

Radní nahlédli, jakým způsobem se instaluje hlediště, jak vypadá zákulisí malé (loutkové) scény, kde se skladují kulisy, do promítací místnosti či za oponu kina. S ředitelem probrali i změny, které v budově nastaly vlivem rekonstrukce, ta proběhla již v roce 2015. Řeč přišla i na návštěvnost, využívání studní vody nebo na elevaci hlediště v době přednášek, koncertů a divadelních představení.

Tina Kárníková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.