Sbory slaví koncertováním, zavítaly i na radnici

P1107754Školní pěvecké sbory letos slaví významné výročí. Harmonii při té příležitosti přijalo na radnici vedení města. Zpěváci i sbormistryně si vyslechli slova díků za kus skvěle odvedené práce.

Pěvecké sbory Sluníčko, Slunko a Harmonie pod vedením sbormistryní Andrey Svobodové a Olgy Ubrové zpívají úctyhodných pětadvacet let. „Chci, abyste věděli, že si vaší práce nesmírně vážíme. Děláte ji ve volném čase, bez nároku na honorář, velké díky za ni,“ ocenil starosta Alexandros Kaminaras.

Zpěváci i jejich vedoucí oslavují tak, jak je jim nejmilejší – koncertováním doma, mezi svými. Pro velkomeziříčské publikum si připravili řadu vystoupení v kostele, v Jupiter clubu, pro školy i na filozofický festival. Nejbližší koncert je právě ten festivalový, a to v neděli 4. června ve velkém sále Jupiter clubu muzikál Johanka z Arku v podání Harmonie.

Martina Strnadová

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.