Rekonstrukce ulice Nad Gymnáziem klepe na dveře

P1830438Na začátku března oficiálně odstartuje II. etapa rekonstrukce ulice Nad Gymnáziem. Během března budou probíhat přípravné práce, které provoz v ulici neomezí. Stavební práce by pak měly navázat během prvního dubnového týdne.


V první fázi se bude pracovat na inženýrských sítích mimo samotnou komunikaci a stavět se bude i chodník. Provoz v ulici bude omezen, možnost průjezdu však zůstane v této fázi zachována.

Samotná oprava silnice a příjezdových cest ke garážím a domům bude probíhat v další fázi. Ta bude rozdělena do tří etap, aby došlo k co nejmenšímu omezení přístupu k jednotlivým nemovitostem. Navíc každá úplná uzavírka jednotlivých etap bude ohlášena v dostatečném předstihu a občané o ní budou informováni. Sledujte tedy informační kanály města a v případě dotazů k rekonstrukci neváhejte kontaktovat oddělení investiční činnosti.

Stavbu bude provádět firma COLAS CZ, která zakázku vysoutěžila za cenu 11 766 060 korun. Samotná stavba bude ukončena nejpozději 30. září tohoto roku.

-pch-

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.