Městský úřad hledá investičního technika

laptop-2557586Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na investičního technika – pracovníka oddělení investorské činnosti.

Investiční technik se stará o přípravu nebo realizaci jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic, dále shromažďuje a vyhodnocuje požadavky na výstavbu, stanovuje optimální způsoby realizace, připravuje výběrová řízení investičních akcí po věcné stránce apod.

Pozice je vhodná pro uchazeče s vyšším odborným vzděláním ve stavebním či technickém směru či střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou.

Podrobné informace, které obsahují podrobné vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Pro bližší informace můžete také kontaktovat vedoucího oddělení investorské činnosti Bc. Antonína Šilhavého (tel.: 566 781 213, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Tina Kárníková

Investiční technik_SlideShow_2024

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.