Základní škola a Střední škola Březejc pořádá zápis

brezejcZápis dětí do 1. třídy Základní školy a Střední školy Březejc pro školní rok 2024/2025 proběhne v úterý 16. dubna 2024 od 10 do 14 hodin.


Žádost o přijetí je možné učinit písemně nebo ústně do protokolu anebo v elektronické podobě. Žádost mohou zákonní zástupci doručit poštou (rozhodující je datum podání na poštu), do datové schránky školy nebo osobním podáním ve škole. Formulář žádosti k zápisu a dotazník je ke stažení na našich webových stránkách www.skoly-brezejc.cz.

V oboru vzdělání základní škola speciální nabízíme školní vzdělávací program pro vzdělávání žáků se středně těžkým mentálním postižením a školní vzdělávací program pro vzdělávání žáků s těžkým mentálním postižením a souběžným postižením více vadami.

K zápisu si připravte občanský průkaz zákonného zástupce, rodný list dítěte, doporučení školského poradenského zařízení (speciálně pedagogické centrum – dále SPC).

Pro povolení odkladu školní docházky je nutné doložit doporučení školského poradenského zařízení a doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa.

Kontakty škola: tel.: 566 521 516, mob.: 773 378 610, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Kontakty SPC: U Tržiště 2191/3, 594 01 Velké Meziříčí, mob.: 773 145 732 (speciální pedagog), 777 449 718, 778 761 650 (psycholog), e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.