Hlasujte pro velkomeziříčské zástupce v anketě Skutek roku

skutek roku_smejkal_rgbAž do konce března mohou lidé hlasovat pro Ivanu Bíbrovou nebo Libora Smejkala, velkomeziříčské reprezentanty v letošním ročníku krajské ankety Skutek roku.


Ivana Bíbrová je do ankety nominována jako zástupce sdružení SpolečněVM a o přízeň hlasujících se uchází s projektem znovuoživení budovy Luteránského gymnázia na velkomeziříčském náměstí.
Libor Smejkal soutěží se svým populárním filmovým dokumentem Úděl a bolest Jakuba Demla.
Hlasování probíhá do 31. března, slavnostní vyhlášení výsledků pak bude 3. června na zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou
Cena Skutek roku je výrazem poděkování a ocenění aktivit všech, kteří v roce 2018 vykonali pro kraj něco mimořádného nad rámec svých povinností, a to často bez ohledu na svůj osobní prospěch. „Právě občanská angažovanost, dobrovolnictví a ochota věnovat svůj volný čas ve prospěch druhých je významným prvkem kulturní společnosti a posiluje její sociální soudržnost,“ řekl radní Kraje Vysočina Martin Hyský.

red

Pro velkomeziříčské reprezentanty můžete hlasovat zde.

skutek roku_bibrova_rgb

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.