Zúčastněte se Desatera problémů aneb s Vámi o všem

4603dPřijďte diskutovat s vedením města 20. května 2019 od 15:30 hod. do Jupiter clubu (koncertní sál) o tématech, které Vás nejvíce zajímají. Máte možnost svými podněty ovlivnit budoucnost města.

Témata k diskuzi zahrnují veřejnou správu, zdravotnictví a sociální služby, životní prostředí, kultura a památková péče, sport a volný čas, vzdělání a osvěta, podnikání, ekonomika a cestovní ruch, zemědělství, doprava.

Ani v letošním roce nebude chybět „stůl mladých", občerstvení zdarma a výherní tombola. Přijďte projevit na setkání svůj názor, podat žádost o řešení problému nebo návrh řešení nejpalčivějšího problému města Velké Meziříčí. Výsledkem veřejné diskuze bude tradiční anketa, ve které budete moci hlasovat.

-Zuzana Najtová-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • vedoucí MP
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.