V srpnu začínají rekonstrukce ulic Záviškova, K novému světu a Luční

IMG 20190623_144734Na začátku tohoto roku byla na žádost odboru výstavby schválena rozpočtová opatření týkající se rekonstrukce těchto tří ulic. Konkrétně se jedná o rekonstrukci vodovodu a kanalizace, rekonstrukci veřejného osvětlení a opravu komunikace v ulici Záviškova.
Ulici K Novému světu čeká rekonstrukce vodovodu a oprava povrchu komunikace, která proběhne i v ulicích Luční a U Světlé. Dále proběhne rekonstrukce zásobovacího řádu z vodojemu Tři kříže po ulici K Novému světu.

Celková částka rekonstrukce těchto ulic se pohybuje okolo 17 600 000 korun bez DPH.
Celá akce probíhá ve spolupráci města Velké Meziříčí se Svazem vodovodů a kanalizací Žďársko, který se na rekonstrukci vodovodů a kanalizace podílí částkou 7 800 000 korun. Veškeré práce by měly být dokončeny nejpozději do konce června příštího roku.

Michaela Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Městský úřad přijme pracovníka oddělení investorské činnosti
  • Město pronajme nebytový prostor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.